2021-2022 eğitim öğretim yılı yeniliklerinin tanıtıldığı SİMYA KOLEJLERİ VİZYON TOPLANTISI, 3-4 Temmuz 2021’de İskenderun’da tüm şubelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Hatay Milletvekili Sayın Abdulkadir ÖZEL ve Belen Kaymakamı Sayın Hayrettin BASKIN’ın da teşrif ettiği toplantı, Simya Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet BAYSAL’ın açılış konuşmasıyla başlayıp Simya Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Sayın Selim BAYSAL’ın sunumuyla devam etti.

LGS Sınavı Türkiye birincisi çıkaran okulumuz Besni Simya Kolejinin kurucu ve öğretmenlerine Sayın Mehmet BAYSAL tarafından plaket ve çeşitli hediyeler verildi. Eğitim koordinatörlerimizin sunumlarının ardından katılımcılarımız, ünlü eğitmen ve yazar Gökhan OKÇU’nun “25. Saat” sunumuyla keyifli anlar yaşadı.


Yoğun geçen toplantılar sonrasında akşam yemeğiyle düzenlenen Simya Balosu’nda tüm katılımcılarımız, doyasıya eğlendi.


4 Temmuz Pazar günü devam eden etkinliğimiz, eğitim koordinatörlerinin ekiplerine yeni sezonun akademik takvimi ve programıyla ilgili sunumlarıyla sürdü. Sayın Mehmet BAYSAL ve Sayın Selim BAYSAL’ın şube kurucularıyla yaptıkları değerlendirme toplantılarının ardından tüm katılımcılarla çektirilen geleneksel fotoğraf çekimi sonrası misafirlerimiz, şehirlerine uğurlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.