SİMYA KOLEJİ ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ’NİN MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.

Önceki yazı
SİMYA EĞİTİM KURUMLARI 29 YAŞINDA
Sonraki yazı
YAŞAYARAK ÖĞRENİYORUZ.

2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılının sonlarına doğru yılsonu gösteri programı gerçekleştirildi. Nevşehir Simya Koleji açık Anfi alanında gerçekleştirilen gösteriye veliler büyük ilgi gösterdi. Nevşehir Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Koordinatörün Nesli Erez ve Nevşehir Simya Koleji Çocuk Üniversitesi öğretmenleri Gülsinem Akın, İrem Nimet Akpınar, Şeniznaz Eryılmaz, Hilal Cihan ve İlknur Öncü tarafından hazırlanan gösteriler alkışlarla kesildi. Sunuculuğun çocuklar tarafından yapılması veliler tarafından büyük taktir gördü.

Nevşehir Simya Koleji İlköğretim Müdürümüz Hakan Ekinci‘nin konuşması ile başlayan program öğrencilerin dans gösterileri ve şiirleri ile devam etti. Üç yaş grubumuzun tavşan gösterisi herkes tarafından kahkaha ile izlendi. Horon, Silifke, zeybek ve modern dans gösterileri ile devam eden program her sınıfın ayrı ayrı İngilizce gösterilerileri gelen misafirleri mest etti. Gösterinin en büyük alkışını koro aldı. Öğrencilerimizin gösteri sonunda ay ve yıldız sembollerini yaparak gösteriyi izleyenlerin gözyaşlarını tutamamalarına sebep oldu.

İlköğretim müdürümüz Hakan Ekincinin programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen öğrenci ve velilere teşekkür etti. Ana okulundan mezun olup seneye birinci sınıf olan ilk okulumuzda devam edecek olan öğrencilere başarılar dileyen müdürümüz konuşmasının ardından çocuklara emeklerinden dolayı teşekkür edip heyecanla bekledikleri madalyalar takdim etti. Nevşehir Simya Koleji Genel Müdürümüz Selçuk Dinç öğretmenlerimize çiçeklerini vererek teşekkürlerini sundu.

Programın hazırlanmasında emeği geçen okulumuz öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerimize bu heyecanlı günümüzde bizlere eşlik ettikleri için teşekkür ederiz.