Her yıl düzenlenen ve yeni eğitim öğretim yılı için gelecek vizyonunun ortaya konulduğu 28.Yıl Simya Eğitim Vizyonu bu yıl da tüm eğitim paydaşları ile Antalya’da gerçekleşti.

Simya Kolejleri ve Simya Yayınları eğitimcilerinin katıldığı vizyon toplantısının ilk gününde Simya Kolejlerinin 2022-2023 eğitim öğretim yılı için uygulanacak olan “Akademik Takvim” içerikleri eğitim koordinatörleri tarafından katılımcılarla paylaşıldı. Eğitim Koordinatörlerinin vizyon sunumları sonrasında ise Simya Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Selim Baysal’ın “Okul Kalite Kriterleri” sunumu gerçekleşti. Tüm gün süren toplantılar da sunumlar sonrası soru cevap etkinlikleri ile sunumlar da paylaşılan yeniliklerin uygulamaları ile ilgili istişareler gerçekleşti.

Toplantının 2.gününde ise Simya Yayınları’nın 2022-2023 eğitim vizyonu, yeni ürünleri ve yol haritası tüm katılımcılar ile paylaşılmak üzere Zuhal Baysal’ın “Hoş Geldiniz” konuşması ile başladı. Karşılama konuşması sonrası Simya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal “Bugün ve Gelecek İçin Eğitim Vizyonlarında Neler Var?” adlı sunumu gerçekleşti.

Simya Yayınlarına ek olarak gelecek eğitim öğretim yılında kullanılmak üzere hazırlanan Go Yayınları, Bys Kafası Yayınları, Deneme Tadında Yayınları, Zero Yayınları birleşiminden oluşan “All Star” tanıtımı Mehmet Baysal tarafından gerçekleştirildi.

Tanıtım sonrası Yavuz Seçkin’in Stand Up gösterisi ile eğlenen katılımcılar akşam yemeği sonrasında Ali Peker ve Orkestrası ile Simya Kokteyli’nde coşku dolu dakikalar geçirdiler.

Eğlence ve kokteyl sonrası 28.Yıl Eğitim Vizyonu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal ve Zuhal Baysal’ın sağlık ve başarı temennileri ile sona erdi.